Інтерфакс-Україна
20:20 19.03.2020

Італія випередила Китай за кількістю померлих від коронавірусу

1 хв читати
Італія випередила Китай за кількістю померлих від коронавірусу

Кількість померлих від гострої респіраторної хвороби Сovid-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, в Італії в четвер склала 3 тис 405 осіб, уперше перевищивши відповідні показники в Китаї (3 тис 245 осіб), який раніше лідирував, повідомляє статистичний портал Worldometer.

Так, у четвер від Сovid-19 в Італії померли 427 осіб, у Китаї - 8. Кількість нових зареєстрованих випадків захворювання склали 5 тис 322 в Італії і 34 в Китаї.

На третьому місці за кількістю жертв коронавірусу - Іран, де вона досягла 1 тис 284, з них 149 у четвер, на четвертому - Іспанія, де всього померли 803 людини, з них 165 у четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

Репараційна позика однозначно посилить позицію ЄС щодо РФ, переконана Каллас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА