20:39 19.03.2020

Азербайджан виділить з держбюджету $ 600 млн на заходи із стабілізації економіки в зв'язку з коронавірусом

2 хв читати
Азербайджан виділить з держбюджету $ 600 млн на заходи із стабілізації економіки в зв'язку з коронавірусом

Президент Азербайджану Ільхам Алієв у четвер підписав розпорядження про здійснення заходів щодо стабілізації економіки та підвищення стійкості до зовнішніх шоків.

Згідно із розпорядженням, опублікованим на сайті глави держави, задля цього з держбюджету на 2020 рік буде виділено 1 млрд манатів ($ 588,2 млн за поточним курсом).

Кошти будуть спрямовані на фінансування заходів щодо забезпечення макроекономічної стабільності, вирішення питань зайнятості та мінімізації негативного впливу на бізнес через коронавірус COVID-19 і різкого зниження цін на нафту, яке послідувало за цим.

Згідно з розпорядженням, для оцінки впливу пандемії коронавірусу на економіку Азербайджану доручено створити робочу групу на чолі з міністром економіки.

Робочій групі доручено протягом 15 днів затвердити критерії визначення підприємців, які постраждали від впливу коронавірусу; надати в Кабінет міністрів підготовлений пакет пропозицій щодо заходів, які дозволять у короткостроковий і середньостроковий період знизити негативний вплив наслідків коронавірусу на бізнес-середовище та забезпечити зростання економіки.

Крім цього, з метою підготовки пропозицій щодо державної підтримки суб'єктів підприємництва, які постраждали від кризи, створюється робоча група на чолі з міністром фінансів. Вона протягом 25 днів повинна підготувати і представити в Кабінет міністрів пропозиції щодо державної підтримки суб'єктів бізнесу (в окремих галузях).

Для підготовки пропозицій щодо вирішення проблем зайнятості та соціальних питань створюється робоча група на чолі з міністром праці та соціального захисту населення, яка протягом одного місяця повинна підготувати відповідні пропозиції.

Для розробки пропозицій щодо додаткових заходів з метою забезпечення макроекономічної стабільності створюється робоча група на чолі з головою Центрального банку. Ця група протягом двох місяців повинна оцінити можливий негативний вплив пандемії на банківський сектор країни і на макроекономічне середовище, підготувати та подати в Кабмін пропозиції щодо захисту бізнесу, здійснити заходи для забезпечення стабільності курсу національної валюти і споживчих цін; вжити додаткових заходів для забезпечення макроекономічної стабільності в країні.

Згідно з розпорядженням, Кабміну доручено протягом двох днів сформувати склад створюваних робочих груп.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Буславець очікує від нового керівництва "Центренерго" пропозицій щодо закупівель вугілля на державних шахтах

Борги перед виробниками електроенергії з ВДЕ виросли до 14 млрд грн

Глава Мінфіну заперечує наявність "гарантованого мінімального доходу" в проекті меморандуму з МВФ

Російська Федерація є штучним утворенням, яке саме розвалиться за нашого життя

Хакери з Китаю і Ірану намагалися атакувати передвиборчі штаби Трампа і Байдена

Меркель заявила, що точно не планує залишитися канцлером ФРН на п'ятий термін

ВАКС скасував арешт екс-глави міністерства охорони здоров'я Богатирьової

Російські найманці 14 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військовослужбовці не постраждали

Голікова, Рябчин і Прохоренко обрані до конкурсної комісії НКРЕКП від енергокомітету Ради

Уповноважений президента України з прав дитини та голова Житомирської ОДА обговорили питання захисту прав дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА