Інтерфакс-Україна
12:05 20.03.2020

"МАУ" опівдні в п'ятницю скасує евакуаційний рейс із Кіпру за відсутності попиту з боку пасажирів

1 хв читати
"МАУ" опівдні в п'ятницю скасує евакуаційний рейс із Кіпру за відсутності попиту з боку пасажирів

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ") скасує спецрейс, призначений для евакуації українців із Кіпру, за відсутності попиту на квитки з боку громадян України, що залишилися в республіці.

"Станом на 9-ту ранку п'ятниці продано 19 квитків на рейс "МАУ". Літак - 180 місць. За інформацією авіакомпанії, якщо до 12:00 п'ятниці не буде продано квитки, рейс може бути скасовано", - йдеться в повідомленні консульського відділу посольства України в Республіці Кіпр, розміщеному також на Facebook-сторінці посольства.

В авіакомпанії агентству "Інтерфакс-Україна" також підтвердили інформацію про те, що якщо до 12:00 п'ятниці заявок на зазначений рейс більше не надійде, його буде скасовано.

Згідно з повідомленням Мінінфраструктури, в п'ятницю з Кіпру о 10:40 уже вилетів рейс авіакопанні SkyUp, який має приземлитися в Міжнародному аеропорту "Бориспіль" (Київ) о 13:30.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

Економічний форум Люблінського трикутника стартував у Варшаві - Чернишов

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до восьми - ОВА

Україні доведеться піти на певні територіальні поступки РФ – Волтц

Волц про перемовини у Джидді: В якийсь момент ми взяли карту і почали малювати на ній, як ми збираємося закінчити цю війну

Радники з безпеки Німеччини, Франції та Великої Британії неанонсовано вирушили до Вашингтону

Попередньо, у Кривому Розі четверо постраждалих

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА