14:36 20.03.2020

МОЗ ініціюватиме відкликання ліцензій у лабораторій, які не звітуватимуть за встановленою формою про діагностику коронавірусу

2 хв читати
МОЗ ініціюватиме відкликання ліцензій у лабораторій, які не звітуватимуть за встановленою формою про діагностику коронавірусу

 Міністерство охорони здоров'я України ініціюватиме відкликання ліцензій у лабораторій, зокрема приватних, які не звітуватимуть про проведені дослідження на коронавірус, згідно зі встановленою формою, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час прес-брифінгу в Києві у п'ятницю.

"Учора МОЗ направило додаткове роз'яснення, де чітко зазначено, як повідомляти, зокрема приватним лабораторіям, про діагностовані випадки коронавірусу, щоб вчасно провести епідрозслідування. Крім того, є вимога до приватних лабораторій передавати перші п'ять позитивних і 10 негативних зразків до національної лабораторії для підтвердження. Наразі вони зобов'язані звітувати за встановленою формою. У разі порушення МОЗ ініціюватиме відкликання ліцензії", - сказав він.

Він також зазначив, що Міністерство охорони здоров'я спільно з Державною митною службою, Міністерством фінансів і Мінекономіки розробило проект постанови з переліком товарів, робіт і послуг, які закуповуватимуть поза рамками закону про державні закупівлі. Цей документ планують ухвалити в п'ятницю на засіданні уряду.

"Планується також затвердити перелік ліків, які звільнятимуться від митних платежів та ПДВ", - додав Ляшко.

Крім цього, за словами заступника міністра, очікується поставка ПЛР-тестів для розподілу всією територією України.

"Щодо забезпеченості тестами - ми очікуємо найбільшу поставку тестів для ПЛР діагностики, що дасть змогу забезпечити всі області. Разом із тестами ПЛР будуть також тести для скринінгових досліджень", - сказав головний санлікар.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА