Інтерфакс-Україна
16:37 20.03.2020

Голова інтегрованого газового бізнесу "Нафтогазу" Фаворов удома на ізоляції через підозру на коронавірус

1 хв читати
Голова інтегрованого газового бізнесу "Нафтогазу" Фаворов удома на ізоляції через підозру на коронавірус

Голова інтегрованого газового бізнесу "Нафтогазу" Фаворов удома на ізоляції через підозру на коронавірус

Київ. 20 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Голова інтегрованого газового бізнесу НАК "Нафтогаз України" Андрій Фаворов перебуває вдома на самоізоляції через підозру на коронавірус.

"Приблизно тиждень тому у мене був кашель, невелика температура - 37,5 °C. Я, відповідно до рекомендацій і внутрішнього протоколу НАК "Нафтогаз України", самоізолювався, сиджу вдома, нікуди не виходжу, мінімізував контакти з усіма з ким можна і не можна. Почуваюся прекрасно, лише нудно. Планую ще тиждень так сидіти до того моменту, доки всі питання буде знято", - сказав він в оприлюдненому на своїй сторінці в соцмережі Facebook відео в п'ятницю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Терор РФ проти України вийшов на новий рівень, заявляє глава МЗС Австрії

РФ вночі атакувала транспортну інфраструктуру Кременчука, намагаючись пошкодити переправу через Дніпро, рух автомобілів відновлено

Трамп зробив останнє попередження ХАМАС

Зустріч із Трампом на Алясці дала Путіну те, що він хотів – Зеленський

На честь Дня воєнної розвідки України Москву "прикрасили" листівками з написом "відповідальність неминуча" - джерело

Петиція до Кабміну про гідний рівень оплати праці педагогам набрала 25 тис. голосів

Робота з ліквідації наслідків ворожої атаки в Києві продовжиться зранку понеділка, двоє загиблих та 20 постраждалих

Зеленський анонсував зустріч у форматі "Рамштайн" наступного тижня

Унаслідок ворожого мінометного обстрілу Куп’янська поранено 6-річну дитину

У Харкові внаслідок зіткнення мотоциклістів постраждали троє пішоходів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА