Інтерфакс-Україна
07:45 22.03.2020

"Vodafone Україна" закупив ШВЛ для лікарень у Львові, Луцьку, Харкові та Житомирі

1 хв читати

Оператор мобільного зв'язку компанія "Vodafone Україна" закупив апарати штучної вентиляції легенів для лікарень у Львові, Луцьку, Харкові та Житомирі, зазначається в повідомленні на сайті Української біржі благодійності.

На закупівлю апаратів ШВЛ оператор направив 3,5 млн грн, проте кількість апаратів не уточнюється.

"У роботі проект з превентивної аналітики даних для контролю за поширенням епідемій. Навіть якщо не "полетить" в Україні, запустимо його на міжнародному рівні", - повідомила на своїй сторінці в Facebook керівник операторського відділу зі зв'язків з громадськістю "Vodafone Україна" Вікторія Рубан.

Вона також зазначила, що оператор вже сплатив вартість апаратури і очікує поставки ШВЛ до лікарень.

Як повідомлялося, раніше "Vodafone Україна" забезпечив безкоштовний онлайн-доступ до низки медичних і урядових інформресурсів.

lifecell зробив безкоштовними дзвінки в Україні і в роумінгу на "гарячі лінії" низки урядових установ.

У свою чергу "Київстар" вирішив не тарифікувати дзвінки в Україні на "гарячі лінії" з профілактики коронавірусу і трафік з інформаційно-довідкових сайтів урядових і медустанов.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський подякував Макрону за підтримку України на тлі перемовин щодо завершення війни

У понеділок у більшості регіонів України очікуються погодинні відключення електроенергії - Укренерго

Сибіга – Орбану: Найцінніший заморожений актив Росії в Європі

Україна висловлює співчуття Австралії у зв’язку з терактом в Сіднеї - Свириденко

Зеленський: у Берліні розпочалась зустріч українських і американських переговорників

Зеленський готується до зустрічі з американською переговорною командою у Берліні

"Примари" ГУР вполювали дві дороговартісні РЛС окупантів в Криму

Перші іноземні добровольці прибули у ББпС "Спалах" – Сухопутні війска

Через ворожі удари у Запоріжжі травмовано десять людей, в тому числі дитина та співробітники ДСНС і Патрульної поліції

У Кремлі наполягають на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА