Інтерфакс-Україна
13:59 22.03.2020

МОЗ України залучає до боротьби з коронавірусом студентів-медиків старших курсів та інтернів

2 хв читати
МОЗ України залучає до боротьби з коронавірусом студентів-медиків старших курсів та інтернів

Міністерство охорони здоров'я України залучило до боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19 в країні студентів-медиків старших курсів та інтернів, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"МОЗ розпочав співпрацю і закликав до співпраці заклади вищої медичної освіти. Ми залучатимемо до роботи з випадками COVID-19 або підозрами на коронавірус студентів-медиків 5-6 курсу та інтернів. Закликаю студентів-медиків сконтактувати з відповідними відповідальними особами у вишах і вийти на допомогу медикам на місця, виконати свою місію", - сказав він на брифінгу в Києві в неділю.

Ляшко також повідомив, що МОЗ звернулося до Держслужби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Держслужби з питань праці, щоб вони делегували до складу епідбригад фахівців з утворенням епідеміологічного профілю.

"Ми посилили епідбригали фахівцями, які мають відповідну освіту і можуть якісно і ефективно реагувати на поширення захворювання", - сказав він.

Ляшко знову закликав українців дотримуватися правил карантину.

"Ми просимо ще раз усіх скоротити контакти, менше виходити на вулицю, менше ходити один до одного в гості. Сьогодні самоізоляція - це один з найреальніших способів захисту і найреальніший механізм уникнути ризиків захворіти COVID-19", - наголосив він.

Як повідомлялося, станом на 21:00 суботи, 21 березня, в Україні підтверджено 47 випадків інфікування коронавірусом COVID-19, з них 3 летальних, 1 пацієнт одужав і вже виписаний з лікарні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА