Інтерфакс-Україна
18:18 23.03.2020

Зеленський нагадав літнім людям, що вони можуть замовити продукти та оплатити послуги ЖКГ через працівників "Укрпошти"

1 хв читати
Зеленський нагадав літнім людям, що вони можуть замовити продукти та оплатити послуги ЖКГ через працівників "Укрпошти"

Президент України Володимир Зеленський нагадав людям похилого віку, що вони можуть замовити продукти та оплатити комунальні послуги через працівників "Укрпошти", і для цього їм не потрібно виходити з дому.

"Дякую працівникам "Укрпошти", які безперебійно доставляють пенсію громадянам. До речі, хочу сказати людям похилого віку: через працівників "Укрпошти" ви можете замовити продукти та оплатити комунальні послуги. Також пам'ятайте, що за несвоєчасну оплату комунальних послуг вам не нараховуватимуть пеню. Тому, будь ласка, залишайтеся вдома і не виходьте на вулицю без нагальної потреби", - сказав він у зверненні до українців у понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждалда внаслідок атаки ворожих дронів на Одесу - МВА

Підтримка американцями міграційної політики Трампа рекордно впала – ЗМІ

Орбан у відповідь на промову Зеленського в Давосі розпорядився викликати в угорський МЗС посла України

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

Генерацію пошкоджених ТЕЦ у Києві замінять розподіленими джерелами - Шмигаль

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН заявив про виключний статус Ради Безпеки ООН в питаннях миру й безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА