Інтерфакс-Україна
20:36 23.03.2020

Колишнього першого міністра Шотландії виправдали у справі про сексуальні домагання

1 хв читати
Колишнього першого міністра Шотландії виправдали у справі про сексуальні домагання

Суд присяжних виправдав колишнього першого міністра Шотландії Алекса Салмонда за всіма звинуваченнями в сексуальних домаганнях і замаху на згвалтування, повідомляє в понеділок Associated Press.

65-річного Салмонда звинуватили в злочинах сексуального характеру, які він нібито зробив у період з червня 2008 року до листопада 2014 року. Він заперечував усі висунуті йому злочини і заявив у суді, що деякі з обвинувачень, на його думку, є "навмисними вигадками з політичною метою".

Алекс Салмонд протягом 20 років очолював Шотландську національну партію, яка виступала за незалежність від Великої Британії, а з 2007 до 2014 року був першим міністром Шотландії.

Почувши виправдувальний вирок і покинувши будівлю суду, Салмонд подякував своїй родині і друзям за те, що вони були поруч протягом останніх двох років. Він також закликав репортерів "йти додому" в світлі пандемії коронавірусу.

"В якому б кошмарі я не жив останні два роки, це ніщо в порівнянні з тим кошмаром, який кожен з нас переживає нині", - зазначив він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За нардепку Скороход внесли заставу "треті особи" - ЗМІ

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Міжнародна федерація шахів має намір допустити росіян до турнірів із національною символікою

На Одещині після масованих ударів РФ усі служби працюють у цілодобовому режимі

Віткофф заявив про "значний прогрес" на україно-американських перемовинах за участі Зеленського

МВС: До 14 осіб зросло кількість постраждалих у Запоріжжі внаслідок ворожих обстрілів

Українська та американська делегації продовжать переговори щодо України в Берліні у понеділок

Країни ЄС поблизу кордонів РФ планують посилення обороноздатності через загрозу з боку Росії

У Києві до кінця доби та вранці понеділка очікується туман

МЗС України вітає звільнення 123 політв’язнів у Білорусі, серед них - п’ятеро українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА