07:07 24.03.2020

Армія контролюватиме дотримання режиму НС з коронавірусу в Молдові

2 хв читати
Армія контролюватиме дотримання режиму НС з коронавірусу в Молдові

У Молдові військовослужбовці будуть стежити за дотриманням режиму надзвичайного стану в зв'язку з пандемією коронавірусу. Таке рішення прийняла в понеділок пізно ввечері урядова Комісія з надзвичайного стану.

"Ми вирішили звернутися по допомогу до армії. З 25 березня вирішено обмежити доступ громадян до громадських місць: парків, скверів, майданчиків, де збираються люди. Це важке рішення, але воно необхідне для зупинки поширення вірусу. Міністерство внутрішніх справ у співпраці з міністерством оборони будуть стежити за виконанням цього рішення", - заявив після засідання комісії її голова, прем'єр-міністр Іон Кику.

За його словами, військовослужбовці отримають додаткові повноваження - зокрема затримувати порушників режиму надзвичайного стану і залучати їх до відповідальності.

"Ми обговорили це з президентом, який є головнокомандувачем армією. Було вирішено залучити армію Молдови для дотримання порядку. Це рішення узгоджене з Міністерством внутрішніх справ і схвалено Комісією з надзвичайного стану", - повідомив Кику.

Як уже повідомляв "Інтерфакс", у зв'язку з пандемією коронавірусу в Молдові введено режим надзвичайного стану, який діє з 17 березня до 15 травня. У Молдові закриті всі навчальні заклади, а також заборонений в'їзд іноземних громадян, з 16 березня припинено повітряне сполучення з усіма країнами. У період з 7 березня і дотепер діагноз коронавірус підтверджений у 109 осіб, включно з п'ятьма жителями Придністров'я. Одна людина померла, двоє повністю вилікувалися, 10 перебувають у важкому стані.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА