Інтерфакс-Україна
07:43 24.03.2020

Бойовики 7 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, поранено двох військових

1 хв читати
Бойовики 7 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, поранено двох військових

За минулу добу незаконні збройні формування 7 разів порушували режим припинення вогню на Донбасі, поранено двох українських військовослужбовців, повідомив прес-центр штабу Операції об'єднаних сил.

"23 березня збройні формування Російської Федерації сім разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок ворожих обстрілів двоє військовослужбовців об'єднаних сил отримали поранення", - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці штабу ООС в соцмережі Фейсбук у вівторок уранці.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" зафіксовано три обстріли, а саме поблизу Авдіївки - зі стрілецької зброї, поряд із Водяним - з ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї, неподалік Красногорівки - зі станкового протитанкового гранатомета.

Чотири обстріли були зафіксовані в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ", а саме тричі поблизу Новотошківського - з мінометів калібру 120 мм - 6 мін, з 82-мм мінометів - 33 міни, в районі н.п. Шуми - з протитанкового ракетного комплексу.

"З початку поточної доби російські окупаційні війська двічі обстріляли наші позиції в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід". Обстріли були зафіксовані поблизу Красногорівки - зі станкового протитанкового гранатомета і в районі н.п. Березове - зі станкового протитанкового гранатомета і великокаліберних кулеметів. За поточну добу втрат немає", - додали в штабі.

 

 

ОСТАННЄ

ДБР завершило розслідування справи про ухилення Шабуніна від військової служби

Внаслідок повторного обстрілу прикордоння на Харківщині кількість загиблих зросла до двох, ще одну людину важко поранено

Суд призначив постійного адвоката убивці підлітка на фунікулері, затягування більше не буде – генпрокурор

УКФ готовий подвоїти фінансування культури в регіонах та запустити спільний конкурс з обладміністраціями та міськрадами

В Україну з російського полону повернулись 84 військових і цивільних

Наступ РФ під Лиманом фактично зупинено – Білецький

СБУ викрила 12 поплічників Медведчука, які за завданням РФ проводять інформаційні диверсії в Україні

Щомісячні виплати на оренду житла отримують 248 киян, разові виплати на двомісячну оренду отримали 468 – КМДА

Зеленський і Стармер обговорили гарантії безпеки для сталого миру, якщо США вдасться дотиснути РФ до змістовної дипломатії

Російський БпЛА поцілив по цивільному авто поблизу Куп'янська: дві людини загинули, одна поранена

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА