Інтерфакс-Україна
09:57 24.03.2020

ЗНО у 2020 році відбудеться - Міносвіти України

1 хв читати
ЗНО у 2020 році відбудеться - Міносвіти України

У Міністерстві освіти і науки України заявляють, що зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році відбудеться.

"Колеги, друзі, цьогорічне ЗНО обов'язково відбудеться, його ніхто не скасовує. МОН та УЦОЯО опрацьовують кілька сценаріїв проведення ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ за різних варіантів розгортання подій. Нагадую, що ЗНО - це логістично одна з найбільш масштабних операцій в країні, тому ми ретельно продумуємо кожну її складову", - написав заступник міністра освіти Єгор Стадний на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Він зазначив, що протягом тижня відомство повідомить деталі проведення вступної кампанії та зовнішнього незалежного оцінювання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні в найближчі дві доби - прохолодна погода з дощами, місцями грози

У Львівській області через пожежу сухостою згоріли 11 дачних будинків

Автомобіль підірвався на міні в Балаклії, водій загинув

Кількість постраждалих внаслідок російської атаки на автобус у Марганці зросла до 43

Політ літака над Львовом став першим з початку повномасштабного вторгнення - Мінрозвитку

КНР відкидає звинувачення Києва щодо залучення китайських компаній до виробництва товарів військового призначення для РФ – ЗМІ

У Лондоні розпочалася зустріч міністрів закордонних справ та оборони України та Великої Британії

Кількість постраждалих внаслідок удару РФ по Марганцю зросла до 42

Адміністрація Трампа згортає зусилля з розслідування російських воєнних злочинів – ЗМІ

Настав час прийняти ідеї США щодо врегулювання в Україні, інакше Вашингтон відмовиться від діалогу - Венс

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА