Інтерфакс-Україна
20:20 24.03.2020

Майже три тисячі поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії залучено до забезпечення правопорядку на вулицях Києва

2 хв читати
Майже три тисячі поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії залучено до забезпечення правопорядку на вулицях Києва

На час дії обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусу на вулицях столиці працюють додатково 2 тисячі піших патрулів поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії, повідомив начальник ГУ Нацполіції Києва Андрій Крищенко.

"Із початку карантинних заходів ми додатково до тих нарядів, які працювали, вивели на вулицю 250 патрулів. Також є додаткове піше патрулювання - 2 тисячі поліцейських, зокрема для контролю дотримання обмеження на транспорті", - розповів Крищенко в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він наголосив, що в забезпеченні правопорядку та контролю дотримання обмежувальних заходів поліцейським допомагає Національна гвардія, військовослужбовці разом із поліцейськими несуть службу.

"Але ми все одно посилюватимемо наряди, оскільки протидіятимемо вуличним злочинам і можливим фактам мародерства. Поки що ми справляємося, в разі потреби залучатимемо додаткові сили", - зазначив він.

Крищенко також звернув увагу, що значна частина поліцейських задіяна для виконання невластивих функцій - забезпечення правопорядку біля лікарень, патрулювання автобусів.

"Плюс поліцейські здійснюють контроль за тими, хто повернувся із-за кордону, дав розписку про перебування на самоізоляції. Поліція вибірково контролює цих людей, у разі порушення режиму самоізоляції складатимуть адміністративні матеріали", - розповів начальник главку.

Крім цього, за словами Крищенка, поліцейські допомагають санітарним лікарям встановлювати контакти тих, хто заразився вже всередині країни. "В середньому в людини 40-50 контактів. Тому поліцейських залучатимуть до встановлення цих контактів, відбору розписок і попередження щодо дотримання заходів із самоізоляції", - додав він.


Повний текст інтерв'ю з керівником ГУ Нацполіції Києва Андрієм Крищенком буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна" у відкритому доступі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА