Інтерфакс-Україна
20:31 24.03.2020

В Україні немає необхідності вводити НС

1 хв читати
В Україні немає необхідності вводити НС

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков упевнений, що на поточному етапі боротьби з епідемією коронавірусу немає жодної необхідності вводити надзвичайний стан.

"Для забезпечення карантину нам цілком достатньо оголошення режиму надзвичайної ситуації, який зараз діє в Києві та інших містах", - заявив міністр в коментарі "Українській правді". Він підкреслив, що для запобігання поширенню коронавірусу досить загального карантину.

"Надзвичайний стан зараз не потрібний. Він передбачає обмеження конституційних прав. Для боротьби з вірусом нам це ні до чого. Його введення може бути тільки крайнім заходом", - підкреслив Аваков.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мирної угоди наразі немає, її може і не бути, вона є, коли існує не лише на папері, а коли війна зупинена – Зеленський

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Україна та Португалія підписали угоду про партнерство у виробництві морських дронів – Зеленський

Відео з дроном, який підняв російський прапор над Києвом, є фейком – поліція

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

Трипільська та Зміївська ТЕС "Центренерго" зазнали понад 200 влучань, втрати від яких у 2024р. становлять понад 12,5 млрд грн – голова НР

На Рівненщині сталася масштабна ДТП на трасі М-06 Київ — Чоп у напрямку Києва

Чоловіка поранено на Миколаївщині через російське бомбардування

Інший російський важкий шпигунський дрон розбився в Туреччині – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА