Інтерфакс-Україна
07:02 25.03.2020

США виділять $ 6 трлн на боротьбу з COVID-19

1 хв читати
США виділять $ 6 трлн на боротьбу з COVID-19

На боротьбу з пандемією коронавірусу США планують виділити до $ 6 трлн, заявив журналістам Ларрі Кадлоу, економічний радник президента Дональда Трампа.

Пакет допомоги передбачає виділення $ 4 трлн як допомоги з Федерального резерву, $ 2 трлн складе пряма допомога.

Вона міститиме виплати громадянам, кредити малому бізнесу і страхування з безробіття, зазначив чиновник, і додав, що важкий період "може тривати тижні, ймовірно, місяці, але не роки".

Водночас, як повідомляють американські ЗМІ, Білий дім і Сенат Конгресу після тривалого "торгу" близькі до вирішення питання про виділення згаданих $ 2 трлн допомоги.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр оборони поінформував послів G7 про потреби України напередодні зими

Генсек НАТО Рютте: Ми всі працюємо над тим, щоб покласти край кровопролиттям та руйнуванням

Зеленський обговорив з міністром оборони Литви перспективи спільного оборонного виробництва

Рух приміських рейсів на Дніпропетровщині змінено через підвищену небезпеку – регіональна філія "Придніпровська залізниця"

Фон дер Ляєн та Кошту: Працюємо разом з Україною над справедливим миром – нічого про Україну без України

Зеленський обговорив з Коштою та фон дер Ляєн пропозиції США щодо миру

Зеленський обговорив з Рютте запропонований США план закінчення війни

ФДМУ оголосив конкурси на обрання членів НР "Центренерго" та "ЕКУ"

Мелоні підтримала необхідність гарантій безпеки у мирному плані для України, інші елементи потребують вивчення

Україна, Європа та США будуть працювати на рівні радників, щоб шлях до миру став працездатним - Зеленський після розмови з Венсом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА