Інтерфакс-Україна
08:13 25.03.2020

Зі Стамбула в Київ евакуювали 430 українців

1 хв читати
Зі Стамбула в Київ евакуювали 430 українців

З Туреччини в Україну вилетіли 430 українців, які не змогли повернутися додому через закриття кордону, повідомив Генеральний консул України в Стамбулі Олександр Гаман.

"Зараз уночі двома рейсами "SkyUp" зі Стамбула в Київ полетіли 430 громадян України. У транзитній зоні аеропорту Стамбула перебувають близько 100 українців. Ми продовжуємо надавати максимального сприяння співвітчизникам для полегшення умов перебування в аеропорту і швидкого повернення в Україну", - написав Гаман в своєму акаунті в Твіттері.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДТЕК на минулому тижні відновив електропостачання рекордній кількості абонентів у столиці й чотирьох областях

Запуск власної ETS зможе полегшити процес впровадження СВАМ для українського бізнесу – очільник Мінекономіки

Мінекономіки планує у 2026р вивести з Держводагентства непритаманні функції – міністр

Міноборони розповіло про шість основних досягнень спільного Центру Україна-НАТО з аналізу, підготовки та освіти

Без світла внаслідок атаки РФ залишились понад 170 тис. споживачів Одещини, є нові знеструмлення на Запоріжжі та Харківщині

Уряд вніс на розгляд Ради законопроєкт щодо наближення українського морського судноплавства до стандартів ЄС

Кабмін знову обмежив виплату спецпенсій понад 26 тис. грн на період воєнного стану у 2026р

Довічне ув'язнення отримали двоє чоловіків, які шпигували для ворога за українськими військовими - СБУ

Внаслідок ворожої атаки на Одещині сталося займання причепу вантажного автомобіля "Нової пошти" зі 110 посилками

Порошенко передав "Блискавки" та інше обладнання бригадам ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА