Інтерфакс-Україна
16:12 25.03.2020

Прокуратура Криму надасть правову оцінку указу Путіна, який забороняє українцям володіти землею на окупованому півострові

1 хв читати
Прокуратура Криму надасть правову оцінку указу Путіна, який забороняє українцям володіти землею на окупованому півострові

Прокуратура Автономної Республіки Крим здійснить правову оцінку указу президента Російської Федерації Володимира Путіна, згідно з яким іноземні громадяни та особи без громадянства не можуть володіти земельними ділянками на території окупованого півострова.

Оцінку буде виконано в рамках розпочатого раніше кримінального провадження за фактами привласнення державної та приватної власності, зокрема земельних ділянок, на тимчасово окупованій території півострова, повідомляє прес-служба прокуратури.

"Привласнення РФ державної власності України та приватної власності населення є серйозним порушенням норм міжнародного гуманітарного права, зокрема ст. 147 Конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року та ст. 46, 53, 55, 56 IV Конвенції про закони та звичаї війни на суші 1907 року, а також військовим злочином відповідно до Римського статуту Міжнародного кримінального суду (ст. 8 (2) (а) (IV)", - наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, 20 березня Путін підписав указ №201, яким до переліку територій РФ, на яких іноземні громадяни, особи без громадянства та іноземні юридичні особи не можуть мати у власності земельні ділянки, незаконно внесено окремі райони тимчасово окупованої території півострова Крим.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ: Зареєстровано кримінальне провадження щодо одного із українських блогерів за статтею про держзраду

Канада виділить 550 млн грн на програму розвитку сімейних ферм та кооперації в Україні - Мінекономіки

У Києві працюють понад 1300 пунктів незламності та обігріву – МВС

Стефанчук закликав спікерів та президентів закордонних парламентів не мовчати та реагувати на тероризм Путіна

Свириденко: Днями в Україну прибуде енергетична та гуманітарна допомогою від Азербайджану, Словаччини та Чехії

Нова підземна школа розпочала роботу у Харкові

Найскладніше зі світлом після удару РФ у вівторок у Києві, Київській, Полтавській та низці прифронтових областей – "Укренерго"

До МЗС України викликано главу місії МКЧХ в Україні Хуана-Педро Шерера

Зеленський вшанував пам'ять захисників Донецького аеропорту

Фіктивне батьківство: судитимуть учасників схеми, завдяки якій 25 чоловіків незаконно виїхали з України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА