Інтерфакс-Україна
21:02 25.03.2020

Мер Києва спростовує інформацію про те, що для чиновників і депутатів у разі захворювання коронавірусом готують VIP-палати

1 хв читати
Мер Києва спростовує інформацію про те, що для чиновників і депутатів у разі захворювання коронавірусом готують VIP-палати

Мер Києва Віталій Кличко спростовує інформацію про те, що для чиновників і депутатів у разі захворювання коронавірусом у столичних лікарнях готують VIP-палати.

"Друзі! Що стосується VIP-палат, нібито, для депутатів та інших чиновників, у випадку їх захворювання на коронавірус - такого немає! Я підняв інформацію щодо розпорядження, яке поширюють сьогодні ЗМІ. Зараз з’ясовуємо всі деталі", - написав Кличко на сторінці у Facebook.

Водночас він зазначив, що справді, завжди так було, що перші особи держави - президент, прем'єр-міністр, голова Верховної Ради - на випадок захворювання повинні мати певні умови.

"Сьогодні є багато чуток. Кажуть, що Олександрівська - це, нібито, VIP-лікарня. Олександрівська лікарня є базовою. І переважно всіх хворих чи з підозрою на короновірус сьогодні відправляють туди. Якщо збільшуватиметься кількість хворих, ми лікуватимемо їх і в інших визначених і підготовлених для цього лікарнях", - додав мер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 131 особу на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 147 ворожих атак - Генштаб

Зеленський висловив співчуття у зв’язку з аварією фунікулера в Лісабоні, внаслідок якої загинули десятки людей

Україна запускає конкурс на державно-приватне партнерство у порту Чорноморськ

Перед самітом "Коаліції охочих" спецпосланець США Віткофф прибув до Парижа - ЗМІ

Україна працює над гарантіями безпеки у коаліції охочих та у двосторонньому форматі з партнерами - Єрмак

ДБР розслідує загибель прикордонника на Волині, біля тіла виявлено зброю

Італійський суд відклав слухання щодо екстрадиції підозрюваного у справі "Північних потоків" до 9 вересня - ЗМІ

Зеленський і Макрон узгодили позиції щодо гарантій безпеки, оборонної підтримки та руху України до ЄС

Чехія у 2026–2030 роках щороку виділятиме понад 40 млн євро в межах програми відновлення України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА