Інтерфакс-Україна
22:29 25.03.2020

Російський винищувач Су-27, за попередніми даними, впав у Чорне море, льотчика шукають

1 хв читати

Винищувач Су-27, за попередніми даними, впав у Чорне море, організована операція з пошуку льотчика, повідомили в Міноборони РФ.

"За попередніми даними, літак впав у море. Пошук льотчика в районі проведення операції утруднено складними метеоумовами", - йдеться в повідомленні, що надійшло в "Інтерфакс".

Позначка на екранах засобів об'єктивного контролю від винищувача Су-27 пропала в середу близько 19:10 (за Києвом) в акваторії Чорного моря в 50 км від Феодосії.

Літак виконував плановий політ, повідомили військові.

За даними Міноборони РФ, о 19:11 (за Києвом) було зафіксовано сигнал аварійного радіомаяка.

"Для пошуку і порятунку льотчика в районі спрацьовування радіомаяка оперативно були підняті сили і засоби пошуково-рятувальних служб Південного військового округу: літак Ан-26 і вертоліт Мі-8", - йдеться в повідомленні.

Для проведення пошуково-рятувальної операції також спрямовані малий протичовновий корабель Чорноморського флоту і цивільні судна, що перебували в безпосередній близькості від місця події, повідомили військові.

Винищувачі Су-27 входять до складу чергових сил ППО. Призначені для ведення далекого і ближнього повітряного бою, перехоплення і знищення літаків і безпілотників над своєю територією і забезпечення дій сил флоту на видаленні 300-400 км від берегової лінії. Екіпаж 1 людина. Бойовий радіус - 1,2 тис км.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск: Відповідальність за пошкодження будинку у Люблінському воєводстві лежить на Росії

Голова коордради БО "100% життя" не є військовослужбовцем Міноборони

Україна передала Єврокомісії звіт про виконання заходів для відкриття 1-го переговорного Кластера

Делегація міноборони ФРН приїхала в Україну переймати досвід ведення сучасної війни

"Дім Рональда МакДональда" очікує отримати дозвіл на будівництво на території Охматдиту в грудні-2025

Ракета, що пошкодила будинок під час атаки дронів РФ у Польщі, ймовірно випущена з польського F-16 – ЗМІ

Рада погодила утворення Спеціалізованих окружного та апеляційного адмінсудів

МВС: інформація про підвищення штрафів за порушення ПДР – це фейк, жодних змін не відбулося

У лікарні Ужгорода в палаті спалахнула пожежа, загинув пацієнт

Зеленський: поки Росія не відчуватиме своїх сильних втрат вона буде уникати реальної дипломатії та закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА