13:07 26.03.2020

У лікарнях Києва є 380 апаратів ШВЛ

1 хв читати
У лікарнях Києва є 380 апаратів ШВЛ

 

У медичних закладах Києва є 380 апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ), а експрес-тестами для діагностування коронавірусу забезпечені лікарні, служби невідкладної допомоги та сімейні лікарі, заявляє мер столиці Віталій Кличко.

"Реанімаційні ліжка в інфекційних відділеннях забезпечені апаратами штучної вентиляції легень. У столичних лікарнях на сьогодні є 380 апаратів ШВЛ, 93 із них - у лікарнях, які визначені як опорні", - сказав Кличко у четвер під час онлайн-брифінгу.

Що стосується експрес-тестів, то, як розповів Кличко, ними забезпечені сімейні лікарі та служби невідкладної допомоги. "Також всі медзаклади забезпечені експрес-тестами для виявлення коронавірусу", - сказав мер.

Загалом, за його словами, Київ уже отримав 9 тисяч експрес-тестів, і їх закупівля триває.

ОСТАННЄ

Мерц проведе з Шольцем переговори про виділення 3 млрд євро додаткової допомоги Україні – ЗМІ

Міністри закордонних справ "великої п'ятірки" ЄС обговорили призупинення допомоги США Україні – МЗС Польщі

Одна людина загинула в Одесі внаслідок атаки російських БпЛА – ОВА

Росіяни провели масовану атаку БпЛА в Одеській області - ОВА

Мерц повідомив, що ХДС, ХСС і СДПН звільнять оборонні витрати від обмежень і створять фонд у 500 млрд євро

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 225 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 97 ворожих атак - Генштаб

Дуда шкодує, що американська допомога Україні призупинена

Трамп планує оголосити про підписання угоди щодо корисних копалин з Україною під час виступу у Конгресі

Підрозділи Сил оборони успішно уразили полігон окупантів на херсонському напрямку, ліквідовано близько 30 військових

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА