21:25 26.03.2020

Венедіктова ратує за мобілізацію правоохоронної системи в зв'язку з коронавірусом

1 хв читати
Венедіктова ратує за мобілізацію правоохоронної системи в зв'язку з коронавірусом

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова ратує за мобілізацію в боротьбі зі злочинністю, а також повну мобілізацію правоохоронної системи в зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції Covid 19, повідомила прес-служба Офісу генпрокурора.

"Спіймати хабарника за руку - недостатньо. Корупціонери повинні нести реальне покарання, яке відповідає тяжкості скоєних злочинів. Нам потрібно відстоювати адекватні розміри застав - ціна свободи не може буди мізерною в порівнянні з сумою неправомірної вигоди. Кількість засуджених до ув'язнення за злочини в сфері економіки з ознаками корупції надзвичайно низька, а повернення коштів державі - недостатньо. Ми нарешті повинні виявити і викорінити причини м'якої судової репресії щодо осіб, обвинувачених в економічних, службових злочинах, особливо, де збитки не відшкодовані. Очевидно, прокурори не завжди послідовно відстоюють свою позицію в частині міри покарання", - сказала Венедіктова.

Зокрема, вона закликала до повної мобілізації правоохоронної системи в зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції Covid 19.

"Вірус, як і злочинність - непростий ворог, але ми повинні бути напоготові, щоб зупинити поширення і не дати ділкам зловживати цією складною ситуацією", - додала генпрокурор.

Також учасники наради обговорили стан захисту прав дітей. Ірина Венедіктова орієнтувала органи прокуратури на посилення ювенального напряму діяльності.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА