Інтерфакс-Україна
17:50 27.03.2020

У Кременчуці у 75-річної жінки експрес-тест на коронавірус дав позитивний результат

1 хв читати
У Кременчуці у 75-річної жінки експрес-тест на коронавірус дав позитивний результат

У м. Кременчуці Полтавської області у 75-річної жінки, яка раніше не виїжджала за кордон, експрес-тест на коронавірус Covid-19 дав позитивний результат, повідомив мер міста Віталій Малецький.

"На жаль, маємо перший позитивний експрес-тест у Кременчуці на Covid-19. Жінка, 75 років, з попереднім діагнозом "пневмонія", останнім часом за кордон не виїжджала", - написав Малецький на сторінці у Facebook.

Він зазначив, що наразі вживають усіх необхідних заходів та встановлюють коло осіб, з якими контактувала жінка.

Також для підтвердження діагнозу зразки аналізів направлено до референс-лабораторії в Києві.

"Попередньо зразки крові пацієнтки будуть ще двічі протестовані в Кременчуці експрес-тестами інших виробників. Проте остаточні результати будуть відомі тільки після аналізу ПЛР у Києві", - додав мер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

Кабмін забезпечить дітей з інвалідністю зарядними станціями та спростив встановлення СЕС

Фрагменти тіл, знайдені на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області, належать 6 людям - прокуратура

Кабмін ухвалив рішення щодо держпідтримки ОСББ та бізнесу - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА