Інтерфакс-Україна
07:32 29.03.2020

Літак з черговим гуманітарним вантажем готується до вильоту з Китаю в Україну

1 хв читати
Літак з черговим гуманітарним вантажем готується до вильоту з Китаю в Україну

У міжнародному аеропорту м.Сямень (КНР) відбувається завантаження літака черговою партією протиепідемічних засобів, які відправляться в Україну, повідомили в українському посольстві в Китаї.

"Зараз у міжнародному аеропорту м.Сямень (провінція Фуцзянь) літак авіакомпанії "SCAT" Boeing 767-300 завантажується черговою партією медичних масок, захисних костюмів та інших протиепідемічних засобів для України", - написали дипломати на сторінці посольства в Фейсбук у суботу ввечері.

Зазначається, що завдяки тісній координації дій посольства і Генерального консульства України в Шанхаї з китайськими центральними і місцевими органами влади, були отримані всі необхідні авіаційні дозволи, узгоджено логістику та митні процедури.

"У контексті боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19, посольство України в КНР здійснює ретельний пошук сертифікованих медичних засобів і обладнання, а також продовжує надавати необхідний дипломатичний супровід вантажів гуманітарного призначення", - додали в посольстві.

Гуманітарний вантаж з Китаю прибуде в Україну в неділю, 29 березня.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія готова фінансово підтримати ініціативу Німеччини з передання систем Patriot Україні - ЗМІ

РНБО дала три місяці правоохоронним та контролюючим органам на виявлення і стягнення в дохід держави підсанкційних активів

Зеленський указом увів у дію рішення РНБО про мораторій на перевірки бізнесу контролюючими органами

Кількість постраждалих від атаки ворожих дронів у Путивлі зросла до 11 - ОВА

Двоє цивільних поранені внаслідок чергової атаки ворога по Сумській області - ОВА

Глава МЗС Франції очікує якнайшвидшого ухвалення 18-го пакету санкцій ЄС проти РФ

Франція прагне наростити підготовку українських пілотів для винищувачів "Mirage" - міністр закордонних справ

Попередньо четверо постраждалих внаслідок атаки російських дронів в Сумській області – ОВА

Сибіга про візит Келлога: говорили про зброю, очікуємо на комунікацію між Зеленським і Трампом для подальшого втілення досягнутих домовленостей

Нові справи проти бізнесу погоджуватимуть лише керівники регіональних прокуратур – прем’єрка про законодавчі зміни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА