Інтерфакс-Україна
20:43 29.03.2020

З 6 квітня стартує проект Всеукраїнська школа онлайн

1 хв читати
З 6 квітня стартує проект Всеукраїнська школа онлайн

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з 6 квітня стартує проект Всеукраїнська школа онлайн, у рамках якого 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України.

"Зараз тривають щоденні зйомки уроків для учнів з п'ятого до одинадцятого класу. За збалансованою програмою Міністерства освіти і науки викладається одинадцять предметів", - сказав він у відеозверненні до українців у неділю.

Зеленський зазначив, що вчитися онлайн школярі зможуть на Facebook і Youtube, а також уроки щоранку транслюватимуть українські телеканали, які приєдналися до цього проекту.

"За кожним класом буде закріплено один або кілька телеканалів. Їх перелік, а також розклад уроків на тиждень з'явиться незабаром. Закликаємо батьків стежити за новинами і заохочувати дітей до перегляду. Власне, приєднатися до цього пізнавального контенту можна всією родиною. А тому залишаємося вдома, вчимося вдома", - вказав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 201 бойове зіткнення

Зеленський проведе зустрічі з представниками США у Римі – МЗС

Окупанти втратили впродовж доби 920 військовослужбовців

У Подільському районі в результаті ворожої атаки практично повністю знищена амбулаторія Центру первинної медико-санітарної допомоги – Кличко

Кількість постраждалих через масовану атаку російських БпЛА на Київ зросла до 16 – Кличко

10 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одну людину поранено внаслідок масованої ракетно-дронової атаки у Київській області – ОВА

Двоє загиблих і 13 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – КМВА

Кількість постраждалих через масовану атаку російських БпЛА на Київ зросла до 12 – Кличко

Двоє постраждалих, пожежі в житловій та нежитловій забудові внаслідок нічної атаки російських дронів – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА