Інтерфакс-Україна
07:08 31.03.2020

Глава ОП Єрмак: це тільки перший крок земельної реформи

1 хв читати
Глава ОП Єрмак: це тільки перший крок земельної реформи

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак зазначає, що прийняття Верховною Радою в ніч з понеділка на вівторок законопроекту №2178-10 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення" є тільки першим кроком земельної реформи в Україні.

"Верховна Рада нарешті прийняла закон про землю! Це безперечно історична подія. І це перший крок земельної реформи", - написав він уночі на своїй сторінці в Facebook.

Єрмак зазначив, що уряд повинен зробити ще дуже багато для розвитку прозорого і справедливого земельного ринку - від ефективного земельного кадастру до системної підтримки українських фермерів.

"Головна наша мета - не тільки всебічний розвиток аграрно-промислового комплексу, а й зміцнення нашої продовольчої безпеки, і соціально-економічне зміцнення українського села", - підкреслив він.

Як повідомлялося, Верховна Рада на позачерговому засіданні вночі прийняла закон про відкриття ринку землі з 1 липня 2021 року з обмеженням його роботи в перші три роки тільки паями у власності фізосіб з максимальним володінням в одних руках 100 га.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Верховний Суд залишив без змін вирок колишньому службовцю Держслужби експортного контролю - 10,5 років тюрми

Росіяни атакували південь Одещини, пошкоджено інфраструктуру, поранено людину

П'ятеро мирних мешканців постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Сили безпілотних систем уразили за добу 1225 ворожих цілей

Захисники України в ніч на 21 січня знищили або подавили 84 з 98 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував упродовж доби 110 бойових зіткнень

Трамп таки вилетів у Швейцарію після повернення до США через несправність літака - ЗМІ

Американські військові затримали сьомий за рахунком танкер за нелегальне перевезення венесуельської нафти

Двоє людей загинули й одна постраждала внаслідок нічної ракетно-дронової атаки ворога у Дніпропетровській області - ОВА

Літак Трампа, який вилетів у Швейцарію, повернувся до США через несправність

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА