Інтерфакс-Україна
12:04 31.03.2020

США виділили $1,2 млн для боротьби з коронавірусом в Україні

1 хв читати
США виділили $1,2 млн для боротьби з коронавірусом в Україні

Уряд США виділив $1,2 млн на медичну та гуманітарну допомогу для подолання коронавірусу Covid-19 в Україні, повідомляє Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

"Уряд США виділив медичну та гуманітарну допомогу вартістю $1,2 млн, яка надаватиметься через USAID Global Health і OFDA, щоб обмежити поширення Covid-19 в Україні", повідомляється в акаунті USAID у Twitter у вівторок.

В агентстві наголосили, що завдяки оголошеному фінансуванню допоможуть Україні зміцнити механізми лікування, щоб мінімізувати ризик подальшого передання вірусу Covid-19, і підготувати групи швидкого реагування, які розглядатимуть випадки захворювання і відстежуватимуть контакти хворих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європа не змогла компенсувати скорочення військової допомоги США Україні – Кільський інститут економіки

Свириденко: Очікуємо зменшення тривалості відключень світла вже цими вихідними

Віцеспікери парламентів України та Польщі відкрили у Львові 14-ту сесію Парламентської асамблеї

Омбудсман звинуватив Мінкультури у блокуванні передачі Костелу Св.Миколая в Києві релігійній громаді

До проєкту Sandbox відтепер зможуть долучитися ФОП для тестування технологічних продуктів — Мінцифри

У Львові стартувало неформальне засідання Ради ЄС із загальних справ

Глава Міненерго звільнив Зубрія та Стрільця з НР ОГТСУ

Мерц: мир для України не може бути укладений без європейців та не зашкодити інтересам ЄС та НАТО

САП вимагає визнати необґрунтованими активи начальника закарпатського митного поста на понад 4,5 млн грн

"Інтерпайп" уклав угоду на придбання у ArcelorMittal трубного заводу у Румунії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА