Інтерфакс-Україна
14:31 31.03.2020

Лукашенко повідомив про першу смерть пацієнта в Білорусі з коронавірусом

1 хв читати
Лукашенко повідомив про першу смерть пацієнта в Білорусі з коронавірусом

Президент Білорусі Олександр Лукашенко повідомив про першу смерть пацієнта з діагностованим коронавірусом у країні.

Як повідомляє держагентство "БілТА", на зустрічі з головою Ради Республіки Національних зборів Наталією Качановою у зв'язку зі смертю актора у Вітебську, в якого раніше діагностували коронавірус, глава держави зазначив, що в літнього чоловіка були й інші супутні захворювання.

"Дружина здорова (вона з чоловіком жила), дочка здорова. Тому що імунітет сильний. А він, бідолаха, не витримав. Мав важку пневмонію, на ШВЛ лежав, рятували його", - заявив Лукашенко.

Раніше ЗМІ повідомили, що у Вітебську помер хворий із підтвердженим коронавірусом, 75-річний актор Коласівського театру, заслужений артист Білорусі Віктор Дашкевич.

Станом на 30 березня в Білорусі було зафіксовано 152 випадки зараження новим коронавірусом Covid-19.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежа на цивiльному підприємстві через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові - мер

Електропостачання усім жителям Харківщини, які залишилися без світла через негоду 12 липня повністю відновлено - ОВА

Харків під атакою ворожих БпЛА - мер

Келлог обговорив з міністром оборони Великої Британії співпрацю у досягненні миру в Україні

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє цивільних зазнали поранень внаслідок атак російських дронів по Херсону – ОВА

Один цивільний загинув внаслідок ворожих артилерійських обстрілів Сумської області – ОВА

Робоча група опрацює розвʼязання питань щодо лікування поранених військовослужбовців у цивільних лікарнях - нардеп

Кабмін призначив мовним омбудсменом Олену Івановську

Комітет нацбезпеки рекомендував Кабміну підготувати зміни до законів для протидії використання вітчизняних засобів звʼязку Росією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА