Інтерфакс-Україна
17:45 31.03.2020

Зеленський і Меркель обговорили перспективи продовження переговорів у "нормандському форматі"

1 хв читати
Зеленський і Меркель обговорили перспективи продовження переговорів у "нормандському форматі"

Президент України Володимир Зеленський у телефонній розмові із канцлером Німеччини Ангелою Меркель поінформував її про ситуацію з безпекою на Донбасі.

"Було також обговорено результати останніх консультацій у рамках Тристоронньої контактної групи. Окремо сторони обговорили перспективи продовження переговорів у "нормандському форматі", - повідомляє у вівторок прес-служба глави Української держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежа в Києві внаслідок падіння уламків ворожого БпЛА – Кличко

8 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одна людина загинула і десятеро постраждали внаслідок масованої російської атаки в Дніпрі - ДСНС

Попередньо семеро постраждалих, в тому числі двоє дітей, внаслідок влучання ворожого дрона в багатоповерхівку у Дніпрі – ОВА

Аварійні відключення застосовані через масовані ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру - Міненерго

Російський дрон поцілив к багатоповерхівку у Дніпрі

Об'єкт енергетичної інфраструктури в Одеській області пошкоджено внаслідок атаки російських ударних дронів – ОВА

Кількість постраждалих внаслідок російського авіаудару по Харківській області зросла до 5 - поліція

Уряд на Раді безбар'єрності ухвалив рішення, які посилюють доступність послуг людям з обмеженими можливостями

Черевашенко призначений командувачем безпілотних систем ППО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА