Інтерфакс-Україна
19:55 31.03.2020

Єрмак впевнений, що в найкоротші терміни в аптеках можна буде придбати все необхідне для захисту від коронавірусу

1 хв читати
Єрмак впевнений, що в найкоротші терміни в аптеках можна буде придбати все необхідне для захисту від коронавірусу

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак впевнений, що найближчим часом в українських аптеках громадяни зможуть придбати все необхідне для захисту від коронавірусу.

"Щодня до України надходять усі необхідні медичні засоби, тести, захисні маски. Безумовно, щодня ми отримуємо сигнали, що є ще проблеми із захисними засобами в деяких аптечних мережах, але все це перебуває на контролі, і я впевнений, що в найкоротші терміни ця ситуація буде виправлена, і в кожній аптеці нашої країни можна буде придбати необхідне", - сказав він під час онлайн-брифінгу у вівторок.

Єрмак зазначив, що такі проблеми із забезпеченням засобами захисту та гігієни на сьогодні є у всьому світі, зокрема у США та країн Європи. "Але, повірте, на сьогодні і Офіс президента, і Кабінет Міністрів, й інші держустанови роблять все, щоб Україна була в першій черзі на отримання всього необхідного", - заявив він.

Він зазначив, що на сьогодні влада в боротьбі проти коронавірусу концентрується на двох основних напрямах: забезпеченні готовності інфраструктури, великих і малих міст, до тієї ситуації, якщо хтось із громадян захворіє унаслідок зараження коронавірусом; обсервації та наданні в разі необхідності допомоги тим громадянам, які повертаються із-за кордону.

Голова ОП також подякував великому і середньому бізнесу в Україні, який активно долучився до боротьби з коронавірусом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відео з дроном, який підняв російський прапор над Києвом, є фейком – поліція

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

Трипільська та Зміївська ТЕС "Центренерго" зазнали понад 200 влучань, втрати від яких у 2024р. становлять понад 12,5 млрд грн – голова НР

На Рівненщині сталася масштабна ДТП на трасі М-06 Київ — Чоп у напрямку Києва

Чоловіка поранено на Миколаївщині через російське бомбардування

Інший російський важкий шпигунський дрон розбився в Туреччині – ЗМІ

Мінрозвитку заявляє про забезпечення проїзду до південного заходу Одещини для екстрених служб, продуктів та пошти

РФ зранку завдала ударів по резервуарах у порту "Південний"

У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровід "Центральна Азія — Центр"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА