Інтерфакс-Україна
08:15 01.04.2020

За добу у Франції від Covid-19 померло майже 500 пацієнтів, загалом випадків летального кінця - понад 3,5 тис.

2 хв читати

Від початку епідемії коронавірусу у Франції померли 3 тис. 523 людини, за останню добу зареєстровано 499 випадків летального кінця, кількість виявлених випадків Covid-19 сягнула 52 тис. 128, повідомив директор Генеральної дирекції міністерства охорони здоров'я Франції Жером Саломон.

Кількість госпіталізованих пацієнтів - 22 тис. 757, із них 5 тис. 565 у важкому стані перебувають у реанімаційних відділеннях, повідомив Саломон журналістам у Парижі у вівторок.

За його словами, ця ситуація "абсолютно небачена в історії французької медицини".

Саломон також зазначив, що 34% госпіталізованих у реанімаційних відділеннях на сьогодні - пацієнти молодше за 60 років.

Такими, що одужали, вважаються 9 тис. 444 людини.

Президент Франції Еммануель Макрон, який відвідував у вівторок підприємство в передмісті Анже, в департаменті Мен і Луара, заявив, що домагатиметься забезпечення до кінця року "повної та абсолютної незалежності" Франції у виробництві захисних масок, чи то хірургічних масок FFP2, чи то масок категорій 3 та 4.

"Наприкінці квітня ми матимемо понад 10 млн масок (вироблених у Франції - ІФ)", - пообіцяв гарячий прибічник максимальної європейської інтеграції та розширення багатосторонньої міжнародної торгівлі в обставинах, коли європейські країни в розпал пандемії коронавірусу зіткнулися з дефіцитом захисних масок, зокрема для медичного персоналу, що працює з інфікованими хворими.

Макрон також підтвердив, що створено консорціум із чотирьох великих промислових груп із метою виробити до середини травня 10 тис. респіраторів для оснащення госпіталів, переповнених тяжкохворими, повідомила паризька Le Figaro.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА