Інтерфакс-Україна
11:51 02.04.2020

На КПВВ і блокпостах Донбасу розгорнули підрозділи РХБ захисту для запобігання поширенню коронавірусу

1 хв читати
На КПВВ і блокпостах Донбасу розгорнули підрозділи РХБ захисту для запобігання поширенню коронавірусу

У районі проведення Операції об'єднаних сил посилюють заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

"Зокрема, штатні та позаштатні підрозділи РХБ (радіаційного, хімічного та бактеріологічного - ІФ-У) захисту на основних блокпостах у місцях в'їзду-виїзду до Донецької та Луганської областей і найінтенсивнішого трафіку в регіоні розгорнули понад півсотні пунктів спеціальної обробки техніки", - повідомляє в четвер прес-центр ООС на сторінці в соцмережі Facebook.

На зазначених пунктах військовослужбовці за допомогою спеціальних хлоровмісних розчинів проводять дезінфекцію і військових, і цивільних автомобілів. Насамперед обробляють місця найімовірнішого контакту з руками людини - поручні, ручки, двері, вікна, люки тощо.

Аналогічна обробка техніки проводиться і на контрольно-пропускних пунктах при в'їзді в місця дислокації або виконання завдань частинами та підрозділами зі складу об'єднаних сил.

"Завдяки таким вчасним та ефективним заходам наразі вдалось запобігти поширенню небезпечної інфекції серед військовослужбовців. На сьогодні випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу об’єднаних сил не зафіксовано", - наголосили у прес-центрі ООС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Польщі: закликаємо Угорщину зняти вето на відкриття першого кластера переговорів про вступ України в ЄС

Інтенсифікація атак РФ після зустрічі на Алясці свідчить про те, що Москва не бажає миру – Сікорський

Ворог увесь день обстрілював Нікопольщину з дронів та артилерії, загинула жінка, є численні пошкодження будівель

Генсек НАТО оголосив про початок операції альянсу Eastern Sentry на східному фланзі

Сибіга відзначив суттєвий прогрес у вирішенні чутливих історичних питань з Польщею

Польща надала Україні 46 пакетів військової допомоги з 2022 року

Глава МЗС Польщі не підтвердив, що російські дрони намагалися атакувати логістичний центр у Жешуві

Зеленський обговорив з головою МЗС Великої Британії посилення ППО та далекобійні можливості України

На Ставці буде обговорюватись забезпечення армії боєприпасами та захист критичної інфраструктури – Умєров

Гуманітарний комітет Ради підтримав правку про фінансування Держкіно не менше ніж 0,2% видатків держбюджету за попередній рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА