Інтерфакс-Україна
07:31 03.04.2020

Поставки комплектуючих для апаратів ШВЛ в США відтепер регламентуються законом про виробництво в воєнний час

1 хв читати
Поставки комплектуючих для апаратів ШВЛ в США відтепер регламентуються законом про виробництво в воєнний час

Президент США Дональд Трамп у четвер вдався до закону про виробництво в воєнний час для того, щоб виробники домашнього обладнання змогли якомога швидше почати виробництво апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ).

"Сьогодні в рамках закону про виробництво в період воєнного часу я видав розпорядження для того, щоб виробники домашнього обладнання змогли більш повно забезпечити виробництво апаратів ШВЛ заради порятунку життів американців. Я віддав розпорядження міністру охорони здоров'я і міністру внутрішньої безпеки, щоб вони надали допомогу таким виробникам як General Electric, Hill-Rom, Medtronic, ResMed, Royal Philips, and Vyaire Medical у забезпеченні комплектуючими, необхідними для виробництва апаратів ШВЛ", - йдеться в заяві, підписаній Трампом.

"Я вдячний цим та іншим виробникам за переклад (їх потужностей) у цей важкий час на виробництво апаратів ШВЛ. Сьогоднішнє розпорядження врятує життя, оскільки усуне перешкоди в ланцюжку забезпечення комплектуючими, які можуть поставити під загрозу швидке виробництво апаратів ШВЛ", - наголошується в документі.

Кількість тих, що заразилися новим коронавірусом в США перевищила позначку в 200 тис. Померли більше 5,3 тис. людей.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні очікує, що Росія погодиться на 30-денне припинення вогню

Макрон: Європа готова запровадити проти Росії санкції в найближчі кілька днів

У першому півфіналі "Євробачення-2025" визначено 10 фіналістів, Україна пройшла у наступний етап

Польські перевізники припинили блокування пункту пропуску "Дорогуськ" на кордоні з Україною – ДПСУ

Зеленська обговорила з директором з питань освіти ОЕСР результати дослідження "Індексу майбутнього"

Ziferblat зі сцени першого півфіналу "Євробачення-2025" подякували Європі за підтримку України

Україна і США підписали додаткові угоди до угоди щодо корисних копалин - Мінекономіки

З початку доби Сили оборони відбили 125 ворожих атак - Генштаб

Україна готова до будь-якого формату переговорів, якщо це допоможе досягти справедливого миру – Єрмак

Блокада українсько-польського кордону польськими перевізниками має бути припинена за рішенням апеляційного суду - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА