Інтерфакс-Україна
07:47 03.04.2020

Трамп випробував на собі "п'ятихвилинний" тест на коронавірус, результат - негативний

1 хв читати
Трамп випробував на собі "п'ятихвилинний" тест на коронавірус, результат - негативний

Президент США Дональд Трамп заявив у четвер, що він з цікавості здав новий швидкий тест на наявність коронавірусу COVID-19, і аналізи не виявили наявність цього вірусу у президента.

"Буквально я витратив одну хвилину на здачу тесту. Я думаю, потім пішло 14 - 15 хвилин (на результати - ІФ) - я зайнявся роботою, я не чекав їх ... вони сказали: у президента негативний аналіз на наявність COVID-19", - сказав Трамп на брифінгу в Білому домі.

"Це другий раз (зі здачею аналізів - ІФ). Я вважаю, я здав його з цікавості, подивитися, як швидко він працює, і він набагато простіше. Я здавав двічі, і другого разу було набагато приємніше", - зазначив він.

Раніше на цьому тижні Трамп заявляв, що США мають намір найближчим часом широко застосовувати тести, які всього за кілька хвилин можуть визначити наявність у людини нового коронавірусу.

Даний тест був схвалений Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). Представник організації підкреслив доступність нового методу діагностики. Результат перевірки стає відомий від п'яти до 15 хвилин.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Апеляційна палата ВАКС частково змінила обов'язки, покладені на фігуранта справи щодо завдання збитків Національному інституту раку

Європейська Комісія та Україна узгодили умови торгівельних відносин щодо агропродукції - єврокомісар

Вітер лишив без енергопостачання майже 1 тис абонентів у Миргородському районі – обладміністрація

НАБУ повідомило про протокол на заступника міністра енергетики за ненадання інформації про міжнародну допомогу

Міндовкілля презентувало проєкт закону, що визначатиме критерії "зеленого" відновлення

В Україні в останні місяці зафіксовано суттєве зростання кількості жертв серед цивільних та порушень прав людини - ООН

Зеленський анонсував розмови з керівниками ЄС щодо додаткового фінансування для виробництва дронів і спільних виробництв

Зеленський обговорить з главою МЗС Німеччини збільшення постачання ППО

Глава МЗС Німеччини вважає, що перший кластер у переговорах про вступ України в ЄС може бути відкритий під головуванням Данії

Бюджетна декларація побудована на девальвації до 44,8 грн/$1 на кінець 2026р та 45,8 грн/$1 на кінець 2028р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА