21:50 03.04.2020

П'ять тисяч правок, зареєстрованих до другого читання законопроекту про банки, уповільнять процес його розгляду

2 хв читати
П'ять тисяч правок, зареєстрованих до другого читання законопроекту про банки, уповільнять процес його розгляду

Противники ухвалення законопроекту про банки будуть робити все, щоб затягнути процес його розгляду в другому читанні, на підтвердження чого вже зареєстровано п'ять тисяч поправок, заявляє глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Уже сьогодні, станом на зараз, є п'ять тисяч зареєстрованих поправок. Ми розуміємо, що буде чинитися максимальний опір цьому процесу (прийняття законопроекту - ІФ-У). Ходять чутки, що цю кількість поправок може бути збільшено до 8 або 10 тисяч" , - сказав Арахамія в п'ятницю ввечері в ефірі телеканалу "Інтер".

Він нагадав, що депутати протягом семи днів з моменту голосування в першому читанні, подають свої поправки до законопроекту.

"Ми очікуємо, що буде велика боротьба за цей законопроект, будуть намагатися його зупинити, заблокувати і перша битва буде в комітеті, тому що тільки після того, як комітет розгляне поправки, це може бути винесено в зал", - підсумував Арахамія.

Глава фракції не зміг назвати дату розгляду даного законопроекту на пленарному засіданні.

Як повідомлялося, Верховна Рада 30 березня проголосувала в першому читанні за законопроект 2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності (так званий "антиколомойський" законопроект), прийняття якого є однією з двох умов укладення нової угоди з Міжнародним валютним фондом. Другою умовою було прийняття закону про ринок землі, який парламентарії прийняли в цілому цього ж дня.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА