Інтерфакс-Україна
07:24 05.04.2020

В аптеках Києва з'явилися маски

1 хв читати
В аптеках Києва з'явилися маски

У Київській міській державній адміністрації заявили про наявність у вільному доступі медичних масок у мережі аптек КП "Фармація", всього їх кількість становить близько 70 тисяч.

"З 6 квітня в країні будуть посилені заходи боротьби з коронавірусом. Зокрема, буде заборонено перебування в громадських місцях без одягненої маски або респіратора. Знаю, що питання носити маску чи ні викликає багато суперечок. Знаю, що ВООЗ рекомендує носити маску тільки тим, хто має симптоми захворювання. Однак, за прогнозами Головного санітарного лікаря країни, 80% людей перенесуть коронавірус у легкій формі. А це означає, що вони можуть навіть не відчути, що хворіють, і в цей же час стати джерелом поширення інфекції. Саме тому маски потрібно носити всім!", - написав заступник київського мера Микола Поворозник на своїй сторінці в Фейсбуці.

Також він зазначив, що в аптеках КП "Фармація" у вільному доступі крім масок можна купити рукавички і дезінфікуючі засоби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік через кордон встановлює нові рекорди для воєнного часу

Представники Європи мають бути на зустрічі України та РФ на найвищому рівні – Зеленський у розмові з Макроном

Зеленський ввів в дію санкції проти 45 росіян та 50 російських компаній

Російська армія розвиває наступ між Костянтинівкою та Покровськом - ОСУВ "Хортиця"

68,6 тис. нових сімей зареєстровано в Україні за І півріччя-2025, це майже на 6% менше, ніж торік

Україна розраховує, що 19-й пакет санкцій ЄС стосуватиметься капітанів тіньового флоту РФ та ВПК, – радник Зеленського

Окупанти завдали удару по центру Сум, попередньо без постраждалих, вибито близько 50 вікон

Початок тижня в Україні буде теплим, на півдні спека, майже скрізь дощі з грозами

Окупанти 19 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, загинули 2 мирних жителів

Окупанти майже 70 разів обстріляли міста і села Сумської області, загинули 2 мирних жителів, 4 поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА