Інтерфакс-Україна
08:00 06.04.2020

Зараженого коронавірусом британського прем'єра госпіталізували

1 хв читати
Зараженого коронавірусом британського прем'єра госпіталізували

Прем'єр Великої Британії Борис Джонсон, який проходить лікування від коронавірусу Covid-19, у ніч на понеділок був доставлений в лікарню, повідомляють британські ЗМІ.

Очікується, що там Джонсон пройде медобстеження і здасть аналізи.

"Йдеться про запобіжні заходи, оскільки у прем'єр-міністра все ще спостерігаються симптоми коронавірусу через 10 днів після того, як йому поставили діагноз", - сказав представник глави уряду.

При цьому він запевнив, що Джонсон під час госпіталізації продовжить курирувати роботу свого кабінету міністрів.

Телеканал Sky news передає, що справді не йшлося про екстрену госпіталізацію: Джонсон самостійно дістався до лікарні. Очікується, що там він проведе ніч.

Про те, в якому саме медзакладі перебуває прем'єр, не повідомляється. Госпіталізація проведена за порадою його лікаря, який констатував, що 55-річний Джонсон ніяк не йде на поправку: зокрема, у пацієнта досі тримається висока температура.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

12 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Польща повністю замкнула кордон з Білоруссю

Ракета випадково впала з військового літака на будинок у Волинській області – ЗМІ

Україна та Ізраїль домовилися про спільне забезпечення безпеки паломників, які прямують до Умані на Рош га-Шана - ЗМІ

Потреба у монетарному фінансування можливих додаткових видатків бюджету наразі відсутня – НБУ

Трамп про вторгнення російських дронів в повітряний простір Польщі: Це могла бути помилка

Уряд виділив землю під будівництво заводу Rheinmetall з виготовлення снарядів для ЗСУ - Шмигаль

Макрон заявив про спрямування трьох винищувачів на захист повітряного простору Польщі

Зеленський вручив державні нагороди першим леді Фінляндії та Естонії і першому джентльмену Данії

Сили оборони відбили з початку доби 141 ворожу атаку - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА