Інтерфакс-Україна
12:11 06.04.2020

На Вінниччині коронавірус підтверджено у сімох дітей

1 хв читати
На Вінниччині коронавірус підтверджено у сімох дітей

У Вінницькій області станом на ранок понеділка зафіксовано сім випадків зараження коронавірусною інфекцією серед дітей, повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський.

"Станом на 6 квітня на території області без змін. Зареєстровано 161 підозру на коронавірусну інфекцію, в 77 випадках підозру не було підтверджено. У 75 випадках виявлено коронавірус, зокрема у сімох дітей: три дитини у Вінниці, три - в Гайсині й одна - з Чернівецького району. За останню добу ситуація не змінилася", - сказав він на брифінгу в понеділок.

Скальський повідомив, що для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції у Вінницькій області закуплено й отримано як гуманітарну допомогу 49 наборів діагностичних тест-систем.

За його словами, в обласному лабораторному центрі є діагностичні тест-системи для дослідження матеріалів методом ПЛР на 3300 осіб.

Скальський також розповів, що нині на обліку самоізоляції в рамках карантину перебуває 1880 громадян, з яких 1624 особи приїхали з-за кордону.

Він зазначив, що станом на ранок 6 квітня в області складено 168 адміністративних протоколів за порушення правил карантину.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури проводить громадське обговорення положень про проведення конкурсів за проєктом "1000 годин контенту"

Громадянам, які прямують до Молдови, рекомендується користуватися пропускними пунктами в Чернівецькій та Вінницькій областях – МЗС

"Магазини вже наповнюються" – мер Арциза закликав мешканців міста не панікувати

Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр

Мирної угоди наразі немає, її може і не бути, вона є, коли існує не лише на папері, а коли війна зупинена – Зеленський

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Україна та Португалія підписали угоду про партнерство у виробництві морських дронів – Зеленський

Відео з дроном, який підняв російський прапор над Києвом, є фейком – поліція

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА