Інтерфакс-Україна
20:11 06.04.2020

У Чехії планують зняти частину обмежувальних заходів, введених через коронавірус

1 хв читати
У Чехії планують зняти частину обмежувальних заходів, введених через коронавірус

Влада Чехії розглядає можливість зняття деяких обмежувальних заходів, що діють в країні в рамках боротьби з коронавірусом нового типу Covid-19, повідомляє агентство Associated Press.

Глава МВС Чехії Ян Гамачек заявив, що запропонує для розгляду питання про зняття заборони для громадян країни на поїздки за кордон з 14 квітня. Він додав, що контроль на кордонах як і раніше буде діяти.

Міністр охорони здоров'я країни Адам Войтех у свою чергу зазначив, що уряд обговорить пропозицію про відкриття деяких невеликих магазинів, зокрема, будівельних матеріалів і канцтоварів.

Крім того, в Чехії зняли заборону на заняття деякими видами спорту на свіжому повітрі. Зокрема, йдеться про великій теніс.

Очікується, що Кабмін обговорить всі пропозиції пізніше на цьому тижні.

За останніми даними, в Чехії з початку спалаху зареєстровано близько 4,5 тис. випадків захворювання. Понад 70 людей померли.

Раніше повідомлялося, що Австрія з середини квітня планує почати поетапне пом'якшення обмежень у суспільному житті, зокрема, дозволити роботу магазинів.

Агентство Associated Press зазначає, що Австрія і Чехія стали першими країнами, що повідомили про плани поступового зняття обмежувальних заходів, введених через коронавірус.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Водопостачання Києва поновлено у повному обсязі, світло повернули 466 тис. споживачів

Ідентифіковано трьох бойовиків "ЛНР", які під час окупації Куп'янського району Харківської області грабували підприємства

Зеленський обговорить зі Стармером дату наступного засідання Коаліції охочих

Кількість будинків без світла в Києві сягала 5,8 тис, наразі 540 тис споживачів вже заживлено

Водопостачання у Борисполі та Яготині Київської області відновлено – ОВА

Свириденко: Аварійні відключення е/е зберігаються в окремих районах Києва та у Київській, Сумській, Харківській, Полтавській, Кіровоградській та Чернігівській областях

Зеленський обговорював з Трампом можливість передачі не лише Tomahawk

ЗС України знищили техніку РФ на добропільському напрямку

Зеленський: Будемо робити все для захисту об’єктів, там де не може місцева влада

Через погодні умови відбиття атаки зменшилося на 20-30% - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА