16:13 07.04.2020

У Києві збільшилася концентрація формальдегіду, діоксиду азоту та сірчистого ангідриду в повітрі - обсерваторія

2 хв читати
У Києві збільшилася концентрація формальдегіду, діоксиду азоту та сірчистого ангідриду в повітрі - обсерваторія

У Києві в період із 31 березня до 6 квітня зафіксовано перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій діоксиду сірки, діоксиду азоту, формальдегіду та зважених речовин у повітрі, повідомляє Центральна геофізична обсерваторія ім. Бориса Срезневського.

За даними обсерваторії, на Бессарабській і Деміївської площах, а також на проспекті Перемоги в районі станції метро "Святошин", на вулицях Семена Скляренка та Олександра Довженка зафіксовано перевищення концентрації діоксиду сірки в 2,1-2,7 раза. На інших постах у місті, за винятком проспекту Науки, 37, перевищення становило 1,4-1,9 раза.

Вміст у повітрі діоксиду азоту в 4,9-5,6 раза вище за допустимий на проспекті Перемоги, вулицях Інженера Бородіна, Скляренка, Бессарабській і Деміївській площах, у 3,2-3,9 раза - на вулиці Каунаській і Оболонському проспекті, в 2,4-2,9 раза - на всіх постах міста, крім проспекту Науки, де перевищень не виявлено.

Також на проспекті Перемоги, Бессарабській площі, вулиці Скляренка та бульварі Вацлава Гавела в 3,0-3,1 раза перевищена гранично допустима концентрація формальдегіду. Перевищення на інших постах становило 1,1-2,9 раза.

На проспекті Перемоги, Бессарабській площі та вул. Каунаській зафіксовано перевищення в 1,0-1,6 раза гранично допустимої концентрації зважених речовин.

Порівняно з попереднім тижнем, у повітрі міста зріс вміст формальдегіду, діоксиду азоту та сірчистого ангідриду (більш помітно - 4 і 6 квітня), оксиду вуглецю і зважених речовин - не змінився.

З огляду на прогнози Українського гідрометцентру на найближчі дні, метеорологічні умови не сприятимуть розсіюванню шкідливих домішок в атмосфері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Агресор завдав удару безпілотниками по енергетичних об'єктах Конотопа та Шостки

У Києві відбувся прем'єрний показ 7 документальних фільмів "Anthem of life"

На Покровському напрямку від початку доби відбито 37 атак - Генштаб ЗСУ

На лінії фронту з початку доби зафіксовано 94 бойових зіткнення - Генштаб ЗСУ

Єврокомісія анонсувала в липні першу виплату з надприбутків від заморожених активів РФ

Окупанти втратили з опівночі на харківському та покровському напрямках 118 осіб і 28 одиниць техніки

Україна та Швеція розпочали переговори для укладення двосторонньої безпекової угоди

У Полтавській області сталася аварія на магістральному газопроводі, пять тисяч абонентів без газопостачання

США співпрацюватимуть з Європою та іншими партнерами щодо санкцій проти Китаю через його постачання Росії

Зеленський: Уся комунікація з партнерами має відображатися на реальній бойовій роботі наших воїнів із засобами ураження - і зараз, а не десь влітку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА