Інтерфакс-Україна
08:39 08.04.2020

Харківські тепломережі зменшать вартість тепла і гарячої води в платіжках за березень

1 хв читати

КП "Харківські теплові мережі" (ХТМ) ухвалило рішення зменшити розмір нарахувань за спожиті населенням у березні тепло і гарячу воду.

Як повідомляється на офіційному сайті підприємства, це зроблено в зв'язку з тим, що в березні фактична вартість постачання природного газу (4075,20 грн за 1 тис. куб. м із ПДВ) була менша за вартість, враховану в структурі діючих тарифів (7482,61 грн за 1 тис. куб. м з ПДВ).

"З огляду на зміну вартості постачання природного газу і на підставі механізму і вимог, визначених постановою КМУ від 24 грудня 2019 року №1082, суми нарахувань для населення за березень 2020 року буде зменшено", - йдеться в повідомленні.

За інформацією ХТС, нарахування за послуги з централізованого теплопостачання буде знижено на 25,80%, а за послуги з централізованого постачання гарячої води - на 22,99% (якщо є рушникосушарки) і на 22,77% (за відсутності рушникосушарок).

ОСТАННЄ

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

Окупанти за добу втратили 1180 осіб та 208 од. автотехніки

Атака росіян "шахедами" по Запоріжжю призвела до пожежі та пошкодження будинків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА