Інтерфакс-Україна
17:09 08.04.2020

Кабмін пропонує підвищити до 6 тис. грн штрафи за підпал сухої трави

1 хв читати
Кабмін пропонує підвищити до 6 тис. грн штрафи за підпал сухої трави

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді підвищити до 6 тис. грн штрафи за підпал сухостою, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Уряд пропонує підвищити штрафи за підпал сухостою. З року в рік навесні в усіх регіонах дедалі частіше спостерігаються випадки спалювання сухої рослинності. Це не лише створює загрозу пожеж, а й забруднює повітря", - написав Шмигаль у своєму Telegram-каналі.

Прем'єр наголосив, що відповідальність за такі дії має бути посилено. "Ми пропонуємо підвищити штрафи з 85 грн до 6 тис. грн", - сказав прем'єр.

Раніше відповідний проект закону було схвалено на засіданні уряду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про прямий діалог Європи з РФ в разі непогодження мирної угоди: Треба ще поборотися за формат з США

Зеленський про нібито бажання РФ завершення війни: Знаєте як буває - хоче, але не може

Зеленський: Партнери поки не готові давати ліценції на ППО, а ракети притримували після залякувань російськими дронами

Сибіга: Швеція надає Україні $200 млн прямої бюджетної підтримки у 2026 році

Молдова збільшить кількість пунктів пропуску для автобусів та вантажівок – Кулеба

Зеленський очікує заміни командувача ПвК "Південь" Карпенка після ворожих атак по Одеській області

Португалія зробить перший внесок до енергетичного фонду України у €600 тис. — Свириденко

Україна не зможе фінансувати армію у 800 тис. військових після війни, часткове фінансування партнерами є частиною гарантій безпеки – Зеленський

Зеленський про території: На сьогодні можлива справедлива версія – стоїмо там, де стоїмо, повертати окуповане будемо дипломатичним шляхом

Молдова готова надати знижку на перевезення залізницею до портів, шукаємо інші рішення допомогти їм – Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА