21:21 08.04.2020

Українська сторона в ТКГ за дорученням Зеленського ініціювала проведення переговорів безперервно, у форматі відеоконференції, що було підтримано

2 хв читати
Українська сторона в ТКГ за дорученням Зеленського ініціювала проведення переговорів безперервно, у форматі відеоконференції, що було підтримано

За дорученням президента України Володимира Зеленського українська сторона в Тристоронній контрактній групі (ТКГ) з врегулювання конфлікту на Донбасі ініціювала проведення переговорного процесу безперервно, у форматі відеоконференції.

"Я вдячний, що було підтримано нашу пропозицію працювати, орієнтуючись на результат, і в інтенсивнішому режимі, зокрема в підгрупах, і обговорювати всі питання, щоб якомога швидше досягти домовленостей. Україна прагне підвищити результативність засідань Тристоронньої контактної групи. Ми хочемо більш вагомих рішень, які допоможуть вирішити питання безпеки та гуманітарні проблеми на Донбасі", - цитує звернення керівника офісу президента України Андрія Єрмака до учасників консультацій у середу прес-служба ОП.

За його словами, першочергові зусилля доцільно спрямувати саме на вирішення питань безпеки та гуманітарних питань.

Раніше джерело в переговорній групі повідомив агентству "Інтерфакс-Україна", що Україна ініціювала переговори в режимі 24/7 у рамках засідань ТКГ, щоб не відкладати прийняття рішень до наступних засідань.

Співрозмовник агентства підкреслив, що українська сторона, як і раніше, не бачить можливості для підвищення суб'єктності і статусу в переговорних групах представників ОРДЛО, на чому наполягає російська сторона, і що є перешкодою для більш результативних переговорів.

Україна також запропонувала новий формат переговорів з посиленням ролі ОБСЄ, яка повинна буде допомогти розібратися з неузгодженостями між Україною і Росією, за якими вони не можуть знайти рішення.

За словами джерела, українська сторона "хоче удосконалити регламент проведення засідань".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА