Інтерфакс-Україна
07:35 09.04.2020

Чоловікові, з вини якого вогнем знищено 5 га лісництва в зоні ЧАЕС вручено підозру

1 хв читати
Чоловікові, з вини якого вогнем знищено 5 га лісництва в зоні ЧАЕС вручено підозру

Правоохоронці вручили підозру зловмисникові, з вини якого вогнем було знищено 5 га лісництва в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, повідомляє прес-служба Національної поліції України.

При проведенні невідкладних слідчих дій працівники Іванівського відділу поліції встановили особу, причетну до виникнення пожежі в зоні ЧАЕС.

"Ним виявився раніше судимий 27-річний житель села Рагівка. Як пояснив молодий чоловік поліцейським, він поблизу покинутої місцевої ферми заради забави в декількох місцях підпалив дикорослу траву", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті Нацполіції України в середу ввечері.

В результаті пожежі виник неконтрольований процес знищення і пошкодження вогнем рослинності на загальній площі 5 га території Котовського лісництва.

"Вирішується питання про обрання запобіжного заходу молодій людині. Триває слідство", - підсумували в поліції.

Як повідомлялося, 4 квітня о 13:22 в ДСНС надійшла інформація, що в зоні відчуження і безумовного (обов'язкового) відселення Чорнобильської АЕС поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. Пожежу гасили більше доби із залученням спецтехніки та пожежної авіації.

 

 

ОСТАННЄ

Українські дрони завдали ударів по ще двох російських НПЗ – Мадяр

Угорщина очікує конкретних кроків від України у питаннях національних меншин

Дніпропетровщина: БпЛА ворога вночі пошкодили сільгосппідприємства та транспорт

Сибіга: Дії Путіна свідчать про відмову від дипломатії, діалогу та мирних зусиль

Внаслідок масованої атаки на Київщині постраждала людина, пошкоджено житло – поліція

На Харківщині внаслідок ворожих обстрілів 6 постраждалих за добу

Адміністрація Трампа звернулася до Верховного суду щодо замороження фінансування іноземної допомоги

Кількість постраждалих унаслідок російської атаки на Київ зросла до 45 осіб

Зеленський: Ми очікуємо реакції Китаю та Угорщини. І вже точно час нових жорстких санкцій проти Росії

Через російський удар в Києві щонайменше восьмеро загиблих, серед них дитина - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА