Інтерфакс-Україна
11:51 10.04.2020

Кабмін виділив 4,9 млн грн для відшкодування витрат з доставки з Китаю медичних виробів

1 хв читати
Кабмін виділив 4,9 млн грн для відшкодування витрат з доставки з Китаю медичних виробів

Кабінет Міністрів України виділив Міністерству оборони 4,9 млн грн для відшкодування витрат, пов'язаних із доставкою з Китаю медичних виробів, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби Сovid-19.

Зокрема, згідно з розпорядженням №386 від 8 квітня, уряд виділив Міністерству оборони 4 918 591 грн для відшкодування витрат, пов'язаних із доставкою з Китайської Народної Республіки медичних виробів, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби Сovid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України.

У зв'язку з чим Міністерству фінансів доручено здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нідерланди пропонують нові правила для українців після завершення дії директиви про тимчасовий захист у 2027 році

Ворог вдарив по Сумщині та Херсону, постраждали 4 людей

"Динамо" припинило співпрацю з Шовковським

На фронті більше 200 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Єрмак: Зеленський не підпише жодного документа, в якому б ішлося про відмову від українських територій

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА