Інтерфакс-Україна
06:59 13.04.2020

За добу в материковому Китаї виявлено 108 нових випадків зараження коронавірусом, 98 - "імпортовані"

1 хв читати

У материковому Китаї за минулу добу зареєстровано 108 нових випадків зараження коронавірусом, 98 - у людей, які прибули з-за кордону, 10 - всередині країни (провінції Хейлунцзян - сім, Гуандун - три), повідомив Держкомздоров’я КНР на своєму офіційному сайті.

За добу в країні зафіксовано два випадки смертельного результату від коронавірусу, обидва - в провінції Хубей, яка вважається епіцентром поширення інфекції.

З грудня від коронавірусу в країні померло 3 тис. 341 особа, зареєстровано 82 тис. 160 випадків захворювання, з них 1 тис. 378 - ввезених з-за кордону.

За останню добу було виявлено 61 випадок безсимптомного протікання захворювання, викликаного коронавірусом, 12 із них - "імпортовані". Всього нині під наглядом медиків перебувають 1 тис. 064 безсимптомних хворих, у 307 випадках вони виявлені у прибулих з-за кордону.

На материковій частині країни в медустановах проходять курс лікування 1 тис. 156 осіб, стан 121 хворого оцінюється як важкий.

Водночас, понад 77 тис. осіб одужали і покинули медустанови.

На китайських територіях поза материковою частиною країни з грудня минулого року зареєстровано 1 тис. 437 випадків захворювання: в Гонконзі - 1 тис. 004, (при чотирьох випадках смертельного результату), в Макао - 45, на Тайвані - 388 (шість випадків смерті).

 

 

ОСТАННЄ

На Львівщині працює ППО – ОВА

Жителі прифронтових територій Сумської області отримають одноразову допомогу на придбання твердого палива – ОВА

Міжнародний кримінальний суд відкидає нові санкції США проти суддів та заступників прокурора

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Західні союзники розглядають чотири варіанти гарантій безпеки для України - ЗМІ

Єрмак провів координаційну розмову з радниками з нацбезпеки США, ЄС та НАТО щодо гарантування безпеки України

Глави Нідерландів і Туреччини обговорили роботу над завершенням війни в Україні та ситуацію в Газі

Зеленський відзначив державною нагородою "Національна легенда України" видатних діячів культури, спорту та науки

У Запорізькій області внаслідок артобстрілу загинула 46-річна жінка

Ткаченко не виключив дозволу нічних перевезень у таксі у Києві, але лише "законно, під жорстким контролем та відповідальністю"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА