Інтерфакс-Україна
14:58 13.04.2020

Програма діяльності Кабміну передбачає посилення національної інформаційної безпеки

1 хв читати
Програма діяльності Кабміну передбачає посилення національної інформаційної безпеки

Програма діяльності Кабінету Міністрів України передбачає забезпечення широких можливостей для створення культурного продукту, популяризацію культурної спадщини, формування україномовного культурно-інформаційного простору та розвиток кінематографу в Україні.

Про це йдеться в проекті постанови №3330 від 13 квітня.

Зокрема, пункт програми про розвиток культури та захисту інформаційного простору передбачає: забезпечення доступності культурних послуг, широких можливостей для створення якісного культурного та креативного продукту; захист і популяризацію культурної спадщини та культурних цінностей; формування цілісного україномовного культурно-інформаційного простору та розвиток кінематографу.

Програма також передбачає розвиток туристичного потенціалу, заохочення населення до внутрішнього туризму та популяризацію України у світі.

Крім того, програма передбачає захист українського інформаційного простору, протидію інформаційній агресії, зокрема на тимчасово окупованих територіях України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА