Інтерфакс-Україна
08:14 14.04.2020

Кабмін спростував міфи про зміни до держбюджету-2020 через коронавірус в країні

1 хв читати
Кабмін спростував міфи про зміни до держбюджету-2020 через коронавірус в країні

Кабінет міністрів України спростував 12 міфів про зміни в Державний бюджет на 2020 рік, які ввели через надзвичайну ситуацію у зв'язку з поширенням коронавірусу в країні, повідомляє сайт урядового порталу.

"12 міфів про бюджет надзвичайної ситуації", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, що нібито можна було пізніше прийняти зміни до держбюджету, що фонд боротьби з Covid-19 значно скоротили і ним керуватимуть у Кабміні в ручному режимі, що уряд скорочує витрати на медицину, а також, що влада хоче позбавляти людей субсидій, а виплати одиноким матерям і людям з інвалідністю будуть зупинені.

Крім того, в Кабміні спростували твердження, що уряд не планує проводити індексацію пенсій, повністю припинить фінансування культури, скоротить зарплати вчителям і стипендії студентам, скасує місцеві вибори, залишить без підтримки місцевих фермерів, а також скоротить витрати на розвиток регіонів і припинить "Велике будівництво".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА