Інтерфакс-Україна
08:38 14.04.2020

11 нових випадків захворювання Covid-19 зафіксовано в Дніпропетровській області

1 хв читати

У Дніпропетровській області станом на вечір понеділка зафіксовано 11 нових випадків захворювання коронавірусною хворобою Covid-19, повідомила прес-служба обласної державної адміністрації.

"На 13 квітня 2020р. 11 нових випадків захворювання Covid-19", - повідомляє прес-служба ОДА.

Зокрема, в м.Дніпро - 1, в Кривому Розі - 2, Павлограді - 6, в Павлоградському районі - 1 (дитина шести років і в Петропавлівському районі - 1 (15-річна дівчина).

Зазначається, що всі хворі з Павлограда і районів, включно з дітьми, контактували з людьми з Первомайська. Всього за добу зроблено 228 аналізів.

"Намагаємося оперативно виявляти контакти, які могли мати хворі, щоб вчасно локалізувати осередки поширення інфекції. З початку епідемії вже перевірили на коронавірус понад тисячу жителів. Результати останнього тестування - 11 нових випадків хвороби", - цитує прес-служба слова голови Дніпропетровської обладміністрації Олександра Бондаренка.

Також голова ОДА зазначив, що нині в Дніпропетровській області офіційно підтверджено 71 випадок коронавірусу. П'ятеро жителів області одужали.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція: встановлено, що над столицею був піднятий неідентифікований дрон

Америка пропонує тристоронню зустріч з Україною та РФ на рівні радників з безпеки – Зеленський

Зеленський позитивно оцінив результати візиту до Польщі та першої зустрічі з Навроцьким

США мають отримати стратегічну перемогу в зупинці Путіна, їм не треба шукати альтернативу - Зеленський

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок авіаудару по Ізюму

Найважчими питаннями перемовин залишаються території, ЗАЕС та гроші на відновлення – Зеленський

Сили оборони продовжують стримувати наступ окупантів, за добу відбулося вже 128 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Транспортне сполучення через Дністер вже частково відновлено й буде покращено за 48 годин

Мінкультури проводить громадське обговорення положень про проведення конкурсів за проєктом "1000 годин контенту"

Громадянам, які прямують до Молдови, рекомендується користуватися пропускними пунктами в Чернівецькій та Вінницькій областях – МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА