Інтерфакс-Україна
13:36 14.04.2020

Зеленський: Якщо вдасться пройти Великдень з якомога меншою кількістю заражень, зможемо говорити про поліпшення ситуації

1 хв читати
Зеленський: Якщо вдасться пройти Великдень з якомога меншою кількістю заражень, зможемо говорити про поліпшення ситуації

Президент України Володимир Зеленський вважає, що проходження Великодніх свят із дотриманням вимог карантину і якомога меншою кількістю заражень дасть змогу говорити про поліпшення ситуації з поширенням коронавірусу в країні.

"Якщо нам вдасться пройти Великдень так, щоб не було скупчень людей і щоб поменше людей заразилися, ми зможемо говорити про поліпшення ситуації в Україні. Але доти кожен українець повинен усвідомлювати важливість карантину", - наголосив він у вівторок на традиційній щоденній нараді з питань боротьби з коронавірусом, повідомляє прес-служба глави держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ атакувала збагачувальну фабрику ДТЕК на Донеччині

ДПС відкрила офіси податкових консультантів у 20 регіонах України

В "Ударі" ініціюють виділення Чернігова в окрему від прифронтових районів зону оповіщення

Аварійно-рятувальні роботи у Святошинському районі столиці завершено – ДСНС

В Києві та області у другій половині дня очікується гроза

Російський військовий, обвинувачений у вбивстві полонених у Вовчанську, визнав свою вину

Зеленська планує зустрітися з Меланією Трамп під час Генасамблеї ООН в Нью-Йорку

Реформа шкільного харчування підштовхне партнерів бути активнішими в її підтримці, вважає Зеленська

Лісовий: ми зіткнулися з інформкампанією, спрямованою на зневіру молоді в можливості вчитися в Україні

Цьогорічний саміт Перших леді та джентльменів має відвідати рекордна кількість високих гостей - Зеленська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА