Інтерфакс-Україна
19:21 14.04.2020

60% опитаних українців не підтримують закон про продаж землі, 46% проти співпраці з МВФ

1 хв читати
60% опитаних українців не підтримують закон про продаж землі, 46% проти співпраці з МВФ

26% опитаних українців підтримують голосування Верховної Ради за закон про продаж землі, 60% - не підтримують, свідчать результати соцопитування "Оцінка успішності влади та реакція суспільства на епідемію коронавірусу та політичні події в країні", проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 7-11 квітня.

"Якби всеукраїнський референдум щодо продажу землі сільськогосподарського призначення відбувався найближчого тижня, 26% тих, хто взяв би учать у голосуванні, проголосували б за продаж землі; 74% - проти продажу землі", - йдеться в прес-релізі КМІС.

32% опитаних вважають, що наразі Україні краще співпрацювати з Міжнародним валютним фондом (МВФ), отримуючи нові кредити; 46% дотримуються іншої думки і вважають, що наразі краще не співпрацювати з МВФ і не отримувати нові кредити.

Опитування проводилося CATI-методом (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Під час опитування було проведено 2000 інтерв'ю у всіх підконтрольних уряду регіонах України. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше). Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% - для показників близьких до 25%, 1,4% - для показників близьких до 10%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Місто Броди на Львівщині накрило їдким димом після російського удару по обʼєкту інфраструктури

Одна людина загинула, ще одна поранена через російські удари по Запоріжжю

Стало відомо про одного загиблого через атаку по Одесі

Зеленський: Кожен російський удар підважує дипломатію та бʼє по мирних зусиллях партнерів

УПЦ (МП) готує позов до суду щодо виселення сестер Батуринського Свято-Миколаївського Крупицького жіночого монастиря

УЧХ розгорнув у Харкові пункт допомоги постраждалим від чергової повітряної атаки РФ

ДБР: Посадовці РДА Києва "продавали" фіктивне опікунство для ухилення від мобілізації

Федоров: РФ запускає дрони зі Starlink, нам потрібно реагувати на це дуже швидко

Внаслідок атак без світла споживачі чотирьох регіонів, ще понад 500 н. п. в 10 областях знеструмила негода – Міненерго

Дві людини загинули, троє поранено на Донеччині через ворожі обстріли - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА